بیانیه سالگرد شهادت سردار اسکندری

یک سال از شهادت سردار سر به دار عشق، عبدالله اسکندری گذشت. او که ایستاد تا حرم بماند. حرمی که ناموس هر آزاده ای ست. سری که در شام به نیزه بلند ماند؛ تا مقاومت سربلند باشد؛ باشد که خدا این قربانی را بپذیرد.

اما بعد

امروز و در سالگرد شهادت سردار شهید عبدالله اسکندری، و بر مبنای برائت از مشرکین، بی مناسبت نیست، که بررسی کنیم وببینیم؛ دستی که از آستین حقیر کفار شامی بیرون آمد، ریشه در کجا دارد. بی شک آمریکا و اذناب آن در منطقه و صهیونیست های  نجس و آل سعود منحوس، این شمرهای زمان، متهمان ردیف اول هستند.

اما این سر را پیش از آمریکا، اسلام آمریکایی برید. اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملّاهای کثیف درباری، اسلام مقدس نماهای بیشعور حوزه‌های علمی و دانشگاهی، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومین و پابرهنه‌ها،

این سر را سرمایه های رژیم صهیونیستی در ایران بریدند؛ آنها که فریاد زدند : « نه غزه نه لبنان». این سر را شیخی برید که می گفت از جانباز قطع نخاعی تا رقاصه ی آمریکایی در تیم من هستند. این سر را شیخِ رقاصه های آمریکایی برید.

 این سر را آن هایی بریدند که در سال های جهاد و شهادت یقه بستند و به نماز جمعه رفتند و شعار جنگ جنگ تا پیروزی دادند و وقتی هوا پس شد رفتند به خط مقدم اروپا که تولید علم کنند. بعد از جنگ هم برای میراث خواری و تقسیم غنائم پای به وطن گذاشتند. به نام ملت به نام دموکراسی برای غارت فرهنگ و ناموس و استقلال و هویت و... این سر را آمریکا کوچولوهای وطنی بریدند. توتالیترهای فرهنگی و اقتصادی که یا به نام اسلام و یا به نام روشنفکری، به دنبال استحاله ی انقلاب خمینی کبیر بودند.

بی شک نمی توان نقش آل سعود را در بریدن سر فرزندان خمینی کبیر نادیده گرفت؛ ما آل سعود منحوس را در شهادت فرزندان انقلاب درجای جای دنیا، مجرم شماره یک می دانیم و همانند پیر جمارانیمان می گوییم:« اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های امریکا بگذریم از ال سعود نخواهیم گذشت. ان‌شاالله اندوه دلمان را را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و ال سعود برطرف خواهیم کرد و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم گذاشت و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و ازادی کعبه از دست نا اهلان و نامحرمان به مسجد الحرام وارد خواهیم شد.»

امروز و در سالگرد شهادت سردار اسکندری ما فرزندان خمینی کبیر‏ ضمن اعلام برائت و تنفر خود از آمریکا و شعبه های وطنی آن وهمچنین اذناب عربی و صهیونیست های نجس، پیمان می بندیم که جواب دشمن پر رو را با سرب داغ بدهیم. ما براساس آیه ی شریفه، رحما بینهم، هستیم، به خودی ها لبخند می زنیم و با آن ها همدل و همزبان می شویم و به شدت برکفار هجوم می بریم و آن ها را تار و مار خواهیم کرد.

بی شک پاسداری از خون شهید اسکندری به دست نمی آید؛ مگر با مبارزه عملی با آمریکا و سگ های منطقه ای آن. والبته در کنار آمادگی برای مبارزه در میدان جنگ سخت، به دنبال مبارزه ی عملی با آمریکا خواهیم بود که بنا به فرموده ی امام خامنه ای: « امروز بزرگترین مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است.»

در پایان، مشتاقانه می گوییم که عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم و یقینا روزی در  میدان جنگ، انتقام خون شهدای مدافع حرم را از آن ها خواهیم گرفت.

والسلام علی عبادالله الصالحین

/ 0 نظر / 63 بازدید