حضرت آیت الله این هم دستمزدتان!

کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است. حیدر مصلحی( وزیر سابق اطلاعات)

هنوز خیلی از آن روزها نمی گذرد که یادمان رفته باشد! داریم به پنجمین سال هتک حرمت عاشورا توسط سبزپوشان اموی نزدیک می شویم! ورود یک غریبه به محدوده ی ممنوعه  و سر برآوردن مجدد شعارهای انقلاب! اشرافیت نتوانست ژست روشن فکری زنده باد مخالف منِ خود را حفظ کند؛ 22مرداد 87 زمان پایان مدارا بود؛ پیشگوی 88 شمشیر را از رو بست! روز گار گذشت؛ تا این که آقای پیشگو فرمود: «... با اینهمه بر فرض اینکه اینجانب صبورانه به مشی گذشته ادامه دهم، بی‌شک بخشی از مردم و احزاب و جریانها این وضع را بیش از این بر نمی‌تابند و آتش‌فشانهایی که از درون سینه‌های سوزان تغذیه می‌شوند، در جامعه شکل خواهد گرفت که نمونه‌های آن را در اجتماعات انتخاباتی در میدانها، خیابانها و دانشگاهها مشاهده می‌کنید.»

نمی خواهم به آسیب شناسی فتنه 88 بپردازم و از تکرار تاریخ بگویم! من می خواهم از خدایی بگویم که حساب ذره المثقال را به دست دارد! 25 آذرماه 92 شاید یک روزِ پایانِ دیگر باشد! نقطه ی آغازی برای پایان عزتِ کسی باشد که زمانی خدماتی بی نظیر به انقلاب کرد و زمانی.... کسی که خاندانش، خوش خدمتی را در حق غرب تمام کردند؛ در فتنه 88 نظام مظلوم اسلامی؛ این میراث گرانقدر امام را با حنجره ی لجن پراکن خود، مورد هتاکی قرار دادند!

نقبی به سخنان رییس جمهور بسیار محبوبمان می زنم؛ آن هم زمانی که به همراه شیردال قلابی به وطن بازگشت و از سوغات ارزشمند آمریکایی ها گفت! «باید در عرصه سیاست خارجی نرمش داشت اما همان نرمش قهرمانانه‌ای که مقام معظم رهبری فرمودند و ما در این مسیر از اصول و آرمان‌ها و عزت ملی عدول نمی‌کنیم»

حالا سوال اینجاست! بی احترامی به یک مقام عالی ایرانی، آن هم در خاک خودش، در کجای قاموس عزت ملی ست؟ تاجرا کونبرگ؛ در خوشبینانه ترین حالت رییس فنلاندی یک هیئت اروپایی ست!

 حضرت آیت الله از کدام روح امید می گویید که در کشور دمیده شده است؟!  حضرات تکنوکرات بار دیگر نگاه طبقاتی خود به مردم را نشان دادند؛ مردم را خط کشی کردند! لبو فروش و راننده تاکسی و...! نفت بازهم در اختیار حضرات تکنوکرات قرار گرفت تا درب چاه های آن را بیش از پیش بگشایند! حضراتی که رأی مردم همان حق الناسی که هیچگاه در آن خیانت نشد را در 88 برنتافتند؛ امروز به جای عذرخواهی می گویند چون ما رأی آوردیم انتخابات خوب انجام شد! حرف ها بسیار است اگر گوش شنوایی باشد! آقایان ازکدام عزت سخن می گویند؟

اربعین نزدیک است

توبه کنید بلکه مقبول افتد
«قُلْ هَلْ نُنَبِّئُکُمْ بِالْأَخْسَرِینَ أَعْمَالًا، الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَهُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعًا، أُولَئِکَ الَّذِینَ کَفَرُوا بِآیَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِیمُ لَهُمْ یَوْمَ الْقِیَامَةِ وَزْنًا، ذَلِکَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا کَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آیَاتِی وَرُسُلِی هُزُوًا»

سوره ی کهف آیات 103-106

میرمهدی اسدی

/ 1 نظر / 4 بازدید
بچه مسجدی ها

بی اجازه به لیست پیوندهای وبلاگمون شمار و اضافه کردم.یا علی