شکست سنگین افراطیون در سومین حرم اهل بیت

مدتی ست که عناصر افراطی و فتنه گر، با دریافت توهم آمیز خود از پیام انتخابات، سعی در دمیدن در مُردار فتنه دارند.این عناصر که در 9 دی 88 تو دهنی محکمی از مردم انقلابی ایران اسلامی خوردند؛ قصد دارند با گندم نمایی و جو فروشی، بدون تابلو فعالیت های براندازانه ی خود را از سر بگیرند و براساس برنامه و خیال خام خود، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و نهایتا مسند ریاست جمهوری توسط عناصر افراطی، تصاحب شود. پازل فتنه را تکمیل کنند. و با تصرف تمامی نهاد های حکومتی، حاکمیت را در دست بگیرند.
این عناصر که می دانند جایی در قلب مردم انقلابی ایران ندارند، تابلوی سبز لجنی را پایین آورده و با سکوت خود، سعی در مخفی کردن مواضع خود در سال 88 دارند.
پس از انتخابات 92، جلسات این افراد با مداومت بیشتر و طیف وسیع تر شکل گرفته است و در فاز عملیاتی نیز،پیاده نظام خود را در دانشگاه ها مستقر کرده اند.
در استان فارس نیز پس از سازماندهی دانشگاهی، تحرکات مشکوکی برای افزایش قدرت چانه زنی شکل گرفته است؛  و سیاست چانه زنی از بالا و فشار از پایین توسط افراطی ها دنبال می شود.که به فضل الهی تا امروز ناکام مانده است.
براساس یکی از اقدامات این پازل، علی یونسی، صبح امروز وارد شیراز شد. وی که به دعوت شورای غیر قانونی هماهنگی اصلاح طلبان وارد شیراز شده بود؛ با استقبال هوشیارانه ی دانشجویان در فرودگاه و پلاکارد هایی، جهت یادآوری مواضع وی در سال 88 و بعد از آن مواجه شد و سفر خود به شیراز را با شکست آغاز کرد. وی در ادامه قصد دیدار با آیت الله ایمانی و بیت مرحوم ملک حسینی را داشت که با جواب منفی رو به رو گردید تا عملا سفرش به شیراز با هوشیاری نماینده ی رهبری در شیراز و بیت مرحوم ملک حسینی، شکست خورده باشد.
خبرهای رسیده حاکی از آن است که افراطی ها قصد دارند با دعوت از عناصر بدون تابلوی دیگری به این مسیر ادامه دهند. گرچه هوشیاری و اقدامات به موقع دانشجویان شیرازی آن ها را بهت زده کرده است. همچنین از گوشه و کنار خبر می رسد که عناصر افراطی قصد دارند با دعوت از چهره های مشهور سیاسی خود به شیراز، موازنه ی موجود را به نفع خود بر هم بزنند.
اقدامی که هرگز از چشم تیز بین جنبش اصیل دانشجویی دور نخواهد ماند.

/ 1 نظر / 29 بازدید
سی سیب

سیدمهدی جان !گرجه باید مراقب بود ولی به فضل خداوندی هیچ غلطی نمی توانند بکنند .تاما سربازان همیشه آماده ی آقا هستیم که هستیم ،آنها کف روی آب هستند .موفق باشد .از تالش