دم خروس از دانشگاه آزاد شیراز بیرون زد...

دانشجویان دانشگاه آزاد؛ پس از آن که از خبر افزایش 15 درصدی شهریه ها، شگفت زده شدند؛ دیشب با دیدن صحبت های یک مسئول دانشگاه آزاد سوپرایزشان کامل شد.
در بخش خبری بیست و سی، حسینی بای به میان دانشجویانی رفت که به علت بدهی مالی از حضور آن ها در جلسه ی امتحانی جلوگیری به عمل آمده بود.
حسینی بای سپس به میان مسئولان رفت و پاسخی قابل تامل شنید. اگر چنین اتفاقی افتاده است به میرزاده ایمیل بدهید تا رسیدگی شود.

تسویه حساب شهریه ی دانشجویان، همواره در پایان ترم؛ یکی از عرصه های درگیری دانشگاه با دانشجویان بوده است.
در دانشگاه آزاد شیراز؛ دانشجویانی که شهریه ی خود را تسویه ننمایند همواره با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند و بعضا به صورت غیر قانونی از ورود آن ها به جلسه ی امتحانی تا دقایقی پس از شروع امتحان، جلوگیری می شود.
این سخنان آقای مسئول در حالی مطرح می شود که در دانشگاه آزاد شیراز در اقدامی فرا آیین نامه ای، با صدور کارت ورود به جلسه برای امتحانات میان ترم، عملا اکثر دانشجویان را وادار به تسویه حساب با دانشگاه کرد.
اطلاعیه ها و تصویری از پورتال دانشجویی این دانشگاه گویای این ماجراست
 

/ 1 نظر / 35 بازدید
sjavan.ir

سلام خواهشمندیم از شما که با سایت سربازان جوان مشارکت داشته باشید ودر( جنبش رسانه ای مدافعان حریم کبریا) سهمی داشته باشید وبا دریافت لگوی این جنبش از سایت سربازان جوان دراین جنبش با ما همکاری فرمایید لطفا برای اطلاعات بیشتر به )sjavan.irمراجعه فرمایید ( سربازان جوان