پیروزی مقاومت

به گزارش غریو؛میرمهدی اسدی؛ از فعالان دانشجویی شیراز نیز با بیان اینکه این جشن به دلیل پایان زمستان غزه و شروع بهار پیروزی برگزار می شود گفت: ان شاءالله آغازی بر پیروزی های پی در پی مقاومت و تحقق رویای خمینی کبیر مبنی بر محو اسراییل از صحنه روزگارخواهد بود.این پیروزی را به شهدای غزه، علی الخصوص زنان و کودکان مقاوم در بزگترین زندان جهان، تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه که این زمستان روسیاهانی داشت افزود: کسانی که با شارلاتانیزم رسانه ای به دنبال تخطئه ی مقاومت بودند و کسانی که می گفتند از مطرب و رقاصه ی غربی تا جانباز قطع نخاعی در تیم ماست؛ روسیاهانی هستند که حالا با کشیدن هورا؛ قصد غنیمت خواری دارند. غافل از اینکه دم خروس بیرون زده است. بی شک فتنه و کسانی که شعار نه غزه، نه لبنان را طراحی کردند؛ روسیاهند. قطعا جریان سخیف روشن فکری و اسلام آمریکایی با شعار های سازش کارانه و خنثی، روسیاهان جشن هستند.

اسدی با بیان اینکه امروز روز شادمانی دلداگان خمینی کبیر و اسلام ناب و روز روسیاهی یک درصدی هاست؛ گفت: بی شک این جشن؛ جشن 99 درصدی های جمهوریت خمینی و انقلاب جهانی اوست.

در همین زمینه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس با صدور بیانیه ای پیروزی مقاومت را تبریک گفتند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَمَن یَتَوَلَّ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِینَ آمَنُواْ فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ»

گهواره های خالی، قنداقه های خونی، کودکان یتیم و باز تکرار کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا. در این میان اما یک واقعیت وجود دارد که خون بر شمشیر پیروز است. وعده ی الهی ست که : «اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم»

مقاومت قهرمانانه جواب داد و رویای خمینی کبیر؛ در آستانه ی تعبیر قرار گرفت:

«اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود»

آفرین بر مقاومت ملت غیور و سر افراز غزه. این پیروزی خجسته باد بر تمام آزادگان جهان و درود خاصه و بی کران خداوند بر روح پرفتوح زنان و کودکانی که به جرم نفس کشیدن در سرزمین مادریشان؛ به خاک و خون کشیده شدند. سلام درود خداوند به روح شهدا و مردم مقاوم غزه. این پیروزی که بی شک ثمره ی خون شهدا و اشک و دعای مظلومین عالم، از جان گذشتگی رزمندگان مقاومت و راهبری، رهبر آزادگان جهان امام خامنه ای ست؛ مقدمه ای بر پیروزی های پی در پی و فتح الفتوح اصلی که همان برافراشتن پرچم لااله الا الله بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری ست می باشد.

زوال غده ی سرطانی به فضل الهی نزدیک است. امروز موشک های مقاومت گنبد آهنی اسراییل را به سخره گرفته اند و پهپادهای مقاومت همچون عقاب بر سر صهیونیست ها جولان می دهند؛ این پیروزی ها بی شک مرهون خون شهدای مظلوم غزه است که سید روح الله فرمود: « بکشید مارا؛ ما با این خون ها زنده می شویم»

انی سلم لمن سالمکم وحرب لمن حاربکم یا ابا عبدالله...

ملت عاشورایی ایران این روزها ضمن شادمانی از پیروزی مقاومت بغض سنگین خود را در برابر صهیونیست های غاصب و حامیان داخلی و خارجی آن ها فرو می خورند تا به وقت لزوم خوشه های خشم خود را بر سر صهیونیست ها فرو بریزند و هرچه فریاد دارند بر سر آمریکا بکشند. بی شک جریان سخیف روشن فکری، طراحان شعار نه غزه، نه لبنان، جریانات اسلام آمریکایی و جریان شارلاتانیزم رسانه ای که به دنبال تخطئه ی مقاومت بود؛ از نمد پیروزی مقاومت صاحب کلاه نخواهند شد. این پیروزی، پیروزی 99 درصدی هاست.

الیس صبح بقریب؟!

دانشجویان انقلابی دانشگاههای استان فارس، ضمن ابراز شادی از پیروزی مقاومت؛ با شعف زاید الوصفی در حال وضو گرفتن برای اقامه نماز صبح در غزه هستند و به فضل الهی هر روز برای شنیدن صدای الله اکبر از بالای دیوار های کاخ سفید؛ و آمادگی برای انقلاب جهانی، امیدوار تر از دیروزند. این پیروزی گام نخست مقاومت برای پیروزی های آتی می باشد؛ امروز باید دوباره غزه را ساخت و به فرمان امام خامنه ای کرانه ی باختری را برای پیروزی نهایی مسلح کرد.

دانشجویان انقلابی فارس ضمن برگزاری جشن های مقاومت، با توجه به بازگشایی قریب الوقوع فرودگاه غزه و گذرگاه ها، آمادگی خود را برای اعزام گروه های جهادی و کمک های مالی، اعلام می کنیم و از تمام آزادگان جهان می خواهیم از ارسال هیچ کمکی از خون تا سلاح دریغ نورزند.

صبح پیروزی نزدیک است

السلام علی عباد الله الصالحین

/ 1 نظر / 46 بازدید
علیزاده

موفق باشید