مصاحبه با غریو:// راهی که آقایان می روند به شوره زار می رسد

میر مهدی اسدی از فعالان دانشجویی و سردبیر سایت خبری تحلیلی جمهوریت در مصاحبه با خبرنگار ما درباره ی وضعیت دانشگاه ها و استیضاح روز چهارشنبه مجلس به خبرنگارغریو گفت: متاسفانه ما دوست نداشتیم در چنین شرایطی قرار بگیریم؛ اما گویا آقایان اصرار دارند با سر به زمین بخورند. این راهی که آقایان می روند به شوره زار می رسد. متاسفانه امروز اگر بخواهیم عملکرد وزارت علوم را نقد کنیم این عملکرد بسیار پر رنگ تر از خاکستری خواهد بود.شاید بنفش متمایل به سیاه...

وی افزود:امروز دانشگاه های شیراز مقصد تحول ها شده اند و گروه های فشار در حال قدرت گرفتن هستند. متاسفانه باز هم در روز عزا، و این بار در دانشگاه حرمت شکنی کردند. با این تفاوت که در اینجا ظاهرا هیچ کس جرات ندارد بگوید پادشاه لخت است.

اسدی گفت: متاسفانه امروز سرمایه های اسراییل در ایران؛ سنگرهای مهم مراکز علمی را تصرف کرده اند و عده ای در خواب خرگوشی به سر می برند.

از آنجایی که عده ای دوست دارند اوضاع را شیر تو شیر کنند و از آب گل آلود ماهی بگیرند؛ ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که روزنامه هایی که بیشترین یارانه را از دولت گرفته اند؛ امروز بیشترین فشار را به مجلس وارد کرده اند. متاسفانه امروز؛ فضای مطبوعات به سمت ارباب و رعیتی رفته است.

از طرفی رفتار های منافق گونه برخی ازآقایان هم به شدت محل بحث است. مگر می شود با کوسه بست و با ناخدا کافه گلاسه زد؟ مگر رفیق گرگ می تواند یار گله باشد و با چوپان ببندد؟! متاسفانه اوضاع باغ وحش گونه؛ این روزها؛ این مصاحبه را هم تبدیل به کلکسیون حیات وحش کرده است.

وی افزود: استیضاح نه حق نمایندگان که وظیفه ی آن هاست. این که عده ای بخواهند با شارلاتانیزم مطبوعاتی و راه انداختن سیرک سیاسی، مقابل خواست ملت بایستند؛ قطعا فتنه ای از جنس همان کسانی ست که آن قدر منطقشان پایین بود که نفهمیدند 24 بزرگتر از 13 است.

میرمهدی اسدی گفت: من از همینجا به نمایندگان مجلس اعلام می کنم که به مسئولیت شرعی و قانونی خود عمل نمایند و اگر چنانچه برخلاف قسم خود عمل کنند؛ جریان دانشجویی با آن ها انقلابی برخورد خواهد کرد. قطعا و یقینا کسانی که برخلاف اراده ی ملت حرکت کنند؛ در صحن دانشگاه توسط موذنان جامعه استیضاح خواهند شد.

بنده تذکر جدی می دهم به آن آقایی که در جمع دانشجویان یک طور حرف می زند؛ در جمع مسئولین یک طور، در دیدار توده ها هم یک جور. این رفتار آفتاب پرستانه دوام و قوامی ندارد و بزودی؛ این چندگانگی ها بلای جان آن ها خواهد شد.

امروز جامعه ی دانشگاهی و به خصوص جریان ارزشی و حزب اللهی استان فارس، به طور دقیق به رصد نمایندگان خواهد پرداخت و قطعا و یقینا راه را بر رفتارهای منافق گونه ی بعضی آقایان خواهد بست.

/ 0 نظر / 43 بازدید