پابرهنه ها علیه مستکبرین

اعلام آمادگی 2950 نفر از دانشجویان دانشگاههای استان فارس جهت دفاع از حریم اهل بیت در عراق وسوریه

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (القصص آیه 5)

«آری، در منطق استکبار جهانی هر که بخواهد برائت از کفر و شرک را پیاده کند متهم به شرک خواهد شد، و «مفتی» ها و مفتی زادگان این نوادگان «بَلعَم باعورا» ها، به قتل و کفر او حکم خواهند داد. بالاخره در تاریخ اسلام می‌بایست آن شمشیر کفر و نفاقی که‌ در لباس دروغین احرام یزیدیان و جیره خواران بنی امیه - علیهم لعنة الله - برای نابودی و قتل بهترین فرزندان راستین پیامبر اسلام، یعنی حضرت ابی عبدالله الحسین - علیه السلام - و یاوران با وفای او، پنهان شده بود مجدداً از لباس همان میراث خواران بنی سفیان به درآید و گلوی پاک و مطهر یاوران حسین - علیه السلام - را در آن هوای گرم، در کربلای حجاز و در قتلگاه حَرَم، پاره کند؛ و همان اتهاماتی را که یزیدیان به فرزندان راستین اسلام زدند و آنان را «خارجی» و «ملحد» و «مشرک» و «مَهدورالدم» معرفی کردند، درست همان را به رهروان راه آنان وارد آورند؛ که ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد، و با برپایی جشن پیروزی حق بر جنود کفر و نفاق و آزادی کعبه از دست نااهلان و نامحرمان به مسجدالحرام وارد خواهیم شد.»

بالاخره لحظه ی موعودی که خمینی کبیر برای گذاشتن داغ و حسرت به دل یزیدیان، وعده داده بود فرا رسید. مردم مسلمان ایران با برگزیدن این پیام همیشه جاویدان سید روح الله به عنوان منشور مبارزه؛ در طول سالیان نشان دادند که تقسیم بندی اصیل خمینی کبیر را از یاد نبرده اند. چه اینکه امروز هم دو خط در برابر یکدیگر قرار گرفته است:

اول خط ولایت الله، خط خمینی و پابرهنگانش در جبهه ی مستضعفین و در جنگ بی جغرافیا.

دوم خط ولایت طاغوت، خط صهیونیست های مفلوک، خط آمریکا و اسلام آمریکایی در جبهه ی مستکبرین.

امروز آمریکا واسلام آمریکایی که به مراتب دیرپا تر از آمریکاست؛ دو سر یک مقراض خط طاغوتند. مقراضی که سرهای کودکان و زنان را بی جرم و جنایت بر سر نیزه می فرستد و عمله گان آن، در کوچه های خالی، هل من مبارز می کنند.

در این برهه از زمان، اسلام ملا های کثیف درباری، اسلام آخوند های فاسد، آخوند های زیر کولر نشسته و العجل گو، اسلام هیئت های سکولار به همراه لیبرال های که سرمایه های رژیم صهیونیستی هستند و شعار نه غزه، نه لبنان می دهند؛ با تمامی ابزارها و عدوات خود بر سر کفر خود متحد شده اند و با شعار نفی مبارزه، کفتاروار سازش را تئوریزه می کنند. زهی خیال باطل که «و مکروا و مکر اللَّه واللَّه خیر الماکرین»

امروز شیعه و سنی، فارس و لر و کرد و عرب و بلوچ و آذری، در کنار هم برای جانبازی در راه آرمان های خمینی کبیر ایستاده اند. و عزم آن دارند تا پس از عبور از بی مغز های تکفیری، به سمت دشمن اصلی هجوم ببرند.

این جماعت برای خواندن نماز صبح در بیت المقدس، با آب فرات وضوخواهند گرفت و قصد آن دارند با علمداری یار خراسانی شان، مبارزه را تا قلب تلاویو بکشند؛ تلاویو و حیفا را با خاک یکسان کنند و پرچم عدالت را بر فراز سازمان ملل بر افرازند. اینها هم قسم شده اند تا رخت شب را برچینند و سحر را در دولت یار بیاسایند.«الیس صبح بقریب؟»

ما دانشجویان استان چهارده هزار و ششصد شهیدی فارس، در صورت اذن ولی امر مسلمین ، با تاکید بر لزوم وحدت شیعه و سنی، اعلام می داریم که از نسل پیشکسوتان جهاد و شهادت و هم خون فاتحان خرمشهر وشهدای مدافع حرم اهل بیت هستیم. و از دادن سر، برای حراست از حریم و حرم دریغ نخواهیم ورزید. ما به فضل الهی خاورمیانه ی جدید را با محوریت اسلام شکل می دهیم و پرچم را به صاحبش تحویل خواهیم داد. ما برای نبرد بزرگ با کفر و استکبار روزشماری می کنیم و برافراشتن پرچم توحید بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری رویای صادق ما خواهد بود.

«ما با خواست خدا دست تجاوز و ستم همه ستمگران را در کشورهای اسلامی می‌شکنیم و با صدور انقلابمان که در حقیقت صدور اسلام راستین و بیان احکام محمدی - صلی الله علیه و آله - است، به سیطره و سلطه و ظلم جهانخواران خاتمه می‌دهیم وبه یاری خدا راه را برای ظهور منجی مصلح و کل و امامت مطلق حق امام زمان - ارواحنا فداه - هموار می‌کنیم .»

میرمهدی اسدی

امضا کنندگان:

  1-میرمهدی اسدی 2- محمد زارعی. 3- حسین انصاری 4- علی امینی 5- محمدرضا عابدمنش 6- پرویزابوالوردی، 7- رسول رئیس علیزاده، 8- محمدحسن افراز، 9- علیرضاگواهی، 10- احمددهداری، 11- رضاده بزرگی، 12- کشاورز، 13- ناصرکریمی، 14- مجیدفرخنده، 15- امیرمعصومی پور، 16- حسن منصوری، 17- پرویزی، 18- ایمان پوراعتمادی، 19- ایمان صالحی نیا، 20- سمانه انصاری: 21- جمشید فیروزی 22- میثم خضری 23- وحید زارع 24- محمد حسین عظیمی 25- مهدی خلوصیان 26- ریحانه ثابت 27- مرضیه مودت 28- سید مصطفی ابوالقاسمی 29- علیرضا هاشمی 30- کوروش صادقی 31- مجید رییسی 32- مریم هنرمند 33- جاوید بیگی 34- حجت جلالی 35- کیومرث دمیری 36- مجتبی مرادی 37- هادی حق شناس 38- لیلا اسدی 39- حسن قاسمی 40- رضا سلیمانی 41- مصطفی سامانی

مابقی اسامی محفوظ است در صورت نیاز منتشر خواهد شد.

/ 1 نظر / 30 بازدید
تیما

وبلاگت عالیه موفق باشید[گل]